ÚDRŽBA ZELENĚ

Zahradní a parkové úpravy | Sekání, odvoz a likvidace trávy, stříhání stromů a keřů | Výstavba bazénů, okrasných jezírek a hřišť | Úprava terénů | Údržba sněhu, sypání chodníků | Likvidace sněhových převisů a rampouchů

ŮDRŽBA ZELENĚ A ODKLÍZENÍ SNĚHU

Naše profesionální služby pokrývají také celoroční péči o zeleň jak na soukromých zahradách, tak ve veřejném prostoru či v průmyslových zástavbách. Standardně nabízíme komplexní parkové úpravy, tedy od sekání trávy, její odvoz včetně likvidace, přes stříhání keřů a stromů až po realizaci a údržbu okrasných jezírek, záhonů, výstavbu hřišť, budování dřevěných altánků, pergol a podobně.

Úspěšně jsme také vybudovali tenisové kurty, chodníky včetně pokládky zámkové dlažby i jiné tipy parkových cest. Nabízíme výstavbu parkových či zahradních předělů v podobě zídek či plotů kamenných, dřevěných či rostlinných. Připravujeme také odtokové žlaby či čištění a úpravu vodních koryt.

Navíc spolupracujeme s prestižními zahradnickými firmy, pro které děláme přípravy a úpravy terénů, skrývku a převoz zeminy. Samozřejmostí je takový přístup, aby v soukromí i ve veřejném prostoru bylo přistupováno zodpovědně a šetrně k životnímu prostředí.

V zimních měsících nabízíme údržbu sněhu, tedy jeho shrabání ze silnice a chodníků, sypání komunikací i likvidaci sněhových převisů a rampouchů. Disponujeme proto potřebnou technikou.

Naše ceny se za údržbu zeleně pohybují od 40 haléřů po 2,5 Kč za metr čtvereční.

Naše ceny se za údržbu sněhu jsou vždy individuáln dle potřeb zákazníka

TECHNIKA

LIMASTAV CZ s.r.o.