PROFIL SPOLEČNOSTI

Historie společnosti LIMASTAV CZ sahá do roku 2004

Historie společnosti LIMASTAV CZ sahá do roku 2004, kdy byla založena firma „Stavební a zemní práce Libor Mareš“. V následujících letech značně rozšířila portfolio svých služeb, zároveň se rozrostla o dostupnou techniku, vybavení a také navýšila počet zaměstnanců. V roce 2009 se proto společnost transformovala na aktuální LIMASTAV CZ s r. o.

V posledních letech jsme navázali spolupráci s největšími společnostmi ve stavebnictví, díky tomu jsme schopni dosáhnout nejvyšší kvality našich služeb, přičemž úroveň řízení společnosti odpovídá standardům a normám EU.

Kromě specializace na stavebnictví, kde máme za sebou úspěšnou spolupráci se špičkami oboru (Hochtief, Strabag, Frischbeton), se zaměřujeme i na veškeré terénní práce a úpravy (Dirninger, Hydro & Kov), návrhy a úpravy zahrad, parků (včetně jejich celoroční údržby) či čištění vodovodních koryt (VHS). Realizovali jsme již desítky zakázek, mezi kterými nechybí ani opravy chodníků či poruch vodovodního řádu (ČEVAK, Technické služby Prachatice).

LIMASTAV CZ s.r.o.